×

TROCHĘ O MNIE

Od 12 lat rozwijam swoją pasję jaką jest grafika komputerowa. Jestem absolwentem Zespołu Szkół Plastycznych w Radomiu (reklama wizualna) i Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego (media i fotografia). Zawodowo grafiką zajmuje się niespełna 6 lat, pracując przy tym jako webdesigner oraz  3D artist. Do chwili obecnej pracuję w radomskim studiu graficznym GQ image, współpracuję z agencjami reklamowymi z całego kraju jak również z architektami i projektantami wnętrz.

Zapraszam do zapoznania się z moimi realizacjami. :) 

DLACZEGO GRAFIKA?

Grafika komputerowa to nieograniczone możliwości. W tym świecie niemożliwe nie istnieje. Chociaż grafika koncentruje się na algorytmach i strukturach danych, siłą rzeczy czerpie wiedzę z rzeczywistości. 
Grafika jest dziedziną bardzo różnorodną, nie ma tu miejsca na monotonie, codziennie pojawia się 
coś innego. Im bardziej poznawałem nieograniczone możliwości jakie daje grafika komputerowa, tym bardziej dążyłem do powiązania z nią swojej przyszłości zawodowej. 

Czasami jeden obraz jest wart więcej, niż tysiąc słów. :D

SKILLS

KREACJA WIZERUNKU

Reklama dźwignią handlu. Kreujemy wizerunek TWOJEJ firmy, dzięki czemu Twój przekaz jest spójny i trafia prosto do Twoich odbiorców.

Przygotuję dla Ciebie logo, które stanie się Twoim znakiem firmowym. Umieścimy je na banerach, ulotkach, wizytówkach, które pojawią się na wszystkich, liczących się miejscach w Twoim mieście. Wreszcie, umieścimy logo na Twojej nowej stronie internetowej i animacji reklamowej. Tym sposobem staniesz się rozpoznawalny a Twoja firma zyska nowych klientów. 

WIZUALIZACJE

Twoja oferta w nowoczesnej, atrakcyjnej i profesjonalnie zaprezentowanej formie w technologii 3D. Twoje produkty, budynki i mieszkania zaprezentowane w niesamowicie szczegółowy sposób. Modelowanie, oświetlanie, low & high poly, hard surface, character design, unwraping, render
i post produkcja, dostarczając Swoim odbiorcom pełen obraz możliwości Twojej firmy. Każdy detal zostaje odwzorowany z ogromną precyzją i dbałością o szczegóły.

Oferuję trójwymiarowe wizualizacje produktów tych istniejących, jak i będących dopiero w fazie projektowania.

ANIMACJA

Jeśli jeden obraz jest wart więcej niż tysiąc słów, to animacja warta jest miliony. Potrzebujesz wprawić Swój produkt w ruch? Potrzebujesz prostą animację Swojego logotypu lub Twój brand hero musi się ładnie zaprezentować? Nie ma problemu. W świecie skrótowych komunikatów i prostych aplikacji, animacja jest szczególnie atrakcyjną formą promocji. Animacja jest wynikiem myśli twórczej autora i klienta. 

Preprodukcja- brief, scenariusz, storyboard. Produkcja- scenografia, animacja ujęć, compositing, lektor i dźwięk. Postprodukcja- montaż, efekty specjalne i zapis.